ЖК Київський, Івано-Франківськ

От:

Е-MAIL: fil-bud@i.ua

Телефон: 050 848 15 58, 096 476 32 46

Забудовник: ФілБуд, спілка забудовників

Адреса: м. Вінниця, вул. Монастирська, 41
Сайт: fil-bud.if.ua
Сдача:
1 черга — 3 кв. 2015, здана
2 черга — 4 кв. 2015, здана
3 черга — 4 кв. 2015, здана
4 черга — 1 кв. 2017
Ціна за квадрат:
інформація у забудовника

У дуже перспективному мікрорайоні Івано-Франківська, зовсім поруч із Обласною дитячою лікарнею та супермаркетом “ВелМарт” розташовується житловий квартал закритого типу “Київський”.

Перша черга житлового кварталу вже здана в експлуатацію напередодні Дня Незалежності.

Ми пропонуємо фізичним та юридичним особам квартири та нежитлові приміщення у ІІ черзі ЖК “Київський”.

Квартал закритого типу включає обгороджену прибудинкову територію. Функціонує система відео спостереження за житловим кварталом. Також у мешканців є можливість під’єднання до цілодобової охорони квартир та гаражів. Це значно посилить питання безпеки для мешканців та їх гостей.

Ми піклуємося про свою репутацію, тому при будівництві використовуємо оптимальне планування квартир, де є просторі кухні з лоджіями, панорамні вікна, безшумні ліфти, швидкісний інтернет та кабельне телебачення, аудіодомофон.

Житловий квартал матиме великий внутрішній двір з нічним освітленням, дитячий майданчик, альтанки, гаражі та великий паркінг для автомобілів.

Будинок розташований у мікрорайоні, де є зручне транспортне сполучення з усіма районами міста, поруч знаходяться два дитячі садочки, ліцей, профтехучилище, два коледжі, продовольчий ринок, супермаркет, обласна дитяча лікарня, бібліотека тощо.

У своїй роботі ми чітко дотримуємося термінів введення новобудов в експлуатацію. Цьому сприяє належна організація усього виробничого комплексу, обов’язковість у роботі а також довіра людей до будівельників.

Термін здачі в експлуатацію – І квартал 2016 року.

Клас: комфорт
Будинків: 1
Секцій: 7
Поверховість: 10+мансарда
Технологія будівництва: цегляна
Стіни: цегла
Утеплення: пінопласт
Опалення: індивідуальне
Висота стелі: 2,8 м
Паркінг: гостьовий


Комментарии закрыты