ЖК Авалон 5, Вінниця

От:

Е-MAIL: avalon.sallers@avalon-inc.com.ua

Телефон: 096-77-86-555, 063-77-60-555

Забудовник: Avalon Inc. (Авалон Інк.)

Адреса: м. Вінниця, вул. Трамвайна 7
Сайт: http://avalon-inc.com.ua/vinnica/avalon-5/opisanie-proekta5.html
Сдача:
1 секція — 4 кв. 2016
Ціна за квадрат:
від 10 900 грн

ЖК Авалон 5, Вінниця

ЖК Авалон 5, Вінниця

ЖК Авалон 5, Вінниця

ЖК Авалон 5, Вінниця

Компанія Avalon Inc. розпочинає будівництво нового житлового комплексу у м.Вінниця. Це сучасний європейський архітектурний формат з ключовими принадами для комфортного проживання, який гарантовано надасть мешканцям очікуваний спокій і затишок.

Розташування та інфраструктура

ЖК АВАЛОН-5 розташований майже в самому центрі м.Вінниці, між вулицями Шевченка, Константиновича та Трамвайною. Відповідно, на власному авто чи на громадському транспорті від ЖК до майдану Незалежності можна добратись за 5-10 хвилин. Також АВАЛОН-5 відзначається розвиненою інфраструктурою. Усі необхідні для комфортного та повноцінного проживання об’єкти доступні для власників нових квартир у межах кількох кроків чи кількох хвилин: магазини, школа, Палац дітей та юнацтва, вищі навчальні заклади та банківські відділення. Окремо слід відзначити екологічність розташування житлового комплексу, неподалік лісової зони та Центрального парку.

Формат секцій

АВАЛОН-5 формують 14 секцій із загальною кількістю квартир близько 625. Максимальна поверховість ЖК – 9 поверхів. У будівництві застосовують екологічну та природну цеглу. Усі квартири матимуть індивідуальне, енергоефективне та економне опалення. Кожну з 14 секцій обладнають сучасними, безшумними ліфтами.

Житлові та комерційні площі

Архітектурною особливістю ЖК АВАЛОН-5 є внутрішній двір – відкритий простір із зоною відпочинку в затінку дерев, дитячими та спортивними майданчиками.У житловому комплексі передбачено підземний паркінг, щоб мешканці АВАЛОН-5 могли не турбуватися за своє авто. Перший поверх житлового комплексу буде відведено під комерційні приміщення. Для потреб жителів буде запропоновано також окремо збудовані приміщення – дитячий садочок та спортивний зал. Усі названі переваги ЖК АВАЛОН-5 роблять цей житловий комплекс одним з найкращих у м.Вінниці для повноцінного проживання активних молодих людей чи батьків із дітьми.

ЖК Авалон 5, Вінниця

ЖК Авалон 5, Вінниця

ЖК Авалон 5, Вінниця

Кількість квартир: 625

Клас: комфорт
Будинків: 2
Поверховість: 8-9
Технологія будівництва: цегляна
Стіни: цегла
Утеплення: мінеральна вата
Опалення: індивідуальне
Висота стелі:  2, 8
Паркінг: підземний, гостьовий


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *