Проекти будинків півторачок

Проекти будинків півторачок

От:

Проекти будинків півторачок — досить популярне та вигідне рішення. У порівнянні з житлом в один та два повноцінних поверхи, вони мають достатньо переваг, цікавих для забудовників:

  1. Зовнішній вигляд. Скошений дах та незвично розташовані вікна роблять будинки в півтора поверхи досить цікавими зовні та зсередини. Отвори можуть мати саму незвичну форму та розташовуватись, окрім стін, у даху.

  2. Корисний простір. Верхній рівень дозволяє збільшити житлову площу без використання додаткової території на ділянці. Зазвичай на першому поверсі в подібних будинках розташовуються коридор, санвузол, кухня, їдальня, вітальня, а другий рівень відводиться під спальні, робочий кабінет, гардеробну.

  3. Вартість. Економний розхід матеріалу дозволяє зменшити витрати на будівництво.

  4. Швидкість зведення. Проекти будинків в півтора поверхи передбачають менший об’єм робіт у порівнянні з домом з двома рівнями.

  5. Розташування. Півторачки займають меншу частину земельної ділянки, ніж будови такої ж площі в один поверх.

Будинки-півторачки на дві сім’ї та моделі з гаражем

Часом забудовники шукають, де можна знайти проект будинка півторачки на дві сім’ї. Це можуть бути родичі або добрі знайомі, що перебувають у хороших відносинах та потребують щоденного спілкування. До того ж, моделі на дві сім’ї надають обом родинам наступні переваги:

  • Спільні основа, дах, стіна, система опалення та водопровід дають можливість зменшити витрати та зекономити бюджет.

  • Якими б добрими не були відносини, але краще, коли дві родини (наприклад, батьки та дорослі діти) проживають окремо. Таким чином вони позбавляють себе непорозумінь, які часом за собою тягне сумісне проживання, адже спілкування відбувається лише при взаємному бажанні.

До популярних варіантів варто віднести й проект будинків півторачки з гаражем. Проживаючи за межами міста, багато сімей користується власним автомобільним транспортом, отже, гаражне приміщення для них – важливий критерій при виборі домівки. Створюючи подібні варіанти, архітектори враховують такі моменти, як розташування будинку відносно дороги, під’їзд.

Будинки-півторачки з гаражем особливо зручні під час негоди, за необхідності розвантаження та перенесення до хати громіздких або тяжких речей. Також вони дозволяють зекономити на обладнанні опорного фундаменту та стіни, на облаштуванні даху.

Де замовити будинок-півторачку

Проекти будинків в півтора поверхи від АБ «Архітектурна Кухня» – можливість завчасно побачити, який вигляд матиме готове житло, врахувати та виправити недоліки, несумісність з побажаннями замовника. На сайті компанії можна розглянути та обрати варіант для родини на свій смак:

  • з терасою;
  • з гаражем;
  • на дві сім’ї.

При необхідності адаптації під певні потреби, архітектори вислухають побажання клієнтів та внесуть в креслення певні зміни. Також архітектори готові створити проекти будинків півторачок з індивідуальним плануванням, яке замовник продумав самостійно або підгледів в глянцевому журналі.


Комментарии закрыты