Ремонт від забудовника: плюси та мінуси покупки квартири з обробкою та без

Ремонт від забудовника: плюси та мінуси покупки квартири з обробкою та без

От:

Маючи намір придбати нерухомість в новобудові, покупець ставить собі питання: яке житло краще купити – з обробкою або без? На первинному ринку України сьогодні існує велика кількість варіантів: починаючи від квартир, в яких обробка повністю відсутня, та закінчуючи елітним житлом з обробкою «під ключ». Як же правильно зорієнтуватися та не загубитися в цьому морі пропозицій?

Житло без обробки

В цьому випадку ви отримуєте в прямому сенсі голі стіни, комунікації просто заведені в квартиру та на цьому все. Плюси такого варіанту покупки:

 • більш низька ціна нової житлової площі;
 • можливість вкластися в капітальний ремонт та зробити все з самого початку якісно та добротно, контролюючи процес;
 • є можливість розтягнути витрати на ремонт в часі, робити все поступово.

Мінуси квартири без обробки:

 • доведеться все робити самостійно – шукати бригаду робітників, купувати будматеріали, розбиратися у технології проведення тих чи інших робіт;
 • ремонт буде займати багато часу, коштів та сил;
 • переїхати відразу не вийде, процес ремонту може затягнутися надовго.

Якщо вас цікавлять первинні готові квартири з ремонтом у Львові то на допомогу приходить сайт DOM.RIA. Його відмінною рисою є програма перевіреного житла доступна всім українцям. Під перевіреними оголошеннями маються на увазі квартири які вивчені інспектором що відбивається знімками зробленими панорамною камерою. DOM.RIA завдяки тому що регулярно оновлює інформацію став №1 серед сайтів нерухомості на українському ринку.

Квартира в новобудові з чорновою обробкою

Це проміжний варіант, який користується популярністю у покупців. Квартира з чорновою обробкою – це вже оштукатурені стіни, проведені комунікації, проста бетонна стяжка на підлозі, радіатори під вікнами, гаки для люстр на стелі. Тобто забудовник бере на себе всю брудну роботу, а чистову обробку, роботу над оформленням інтер’єру залишає вам. Плюси придбання квартири з чорновою обробкою:

 • не доведеться витрачати час на самі трудомісткі та брудні ремонтні роботи;
 • є можливість вибрати колір стін, якісну сантехніку, оформити інтер’єр, відповідно до своїх побажань;
 • терміни ремонту помітно скорочуються.

Мінуси:

 • розводка комунікацій забудовником може привести до того, що в вашій вітальні виявиться менше розеток, ніж потрібно саме вам;
 • переїхати відразу все одно не вийде, адже жити в квартирі без підлогового покриття та сантехніки неможливо.

Квартира з чистовою обробкою від забудовника

Це вже варіант «під ключ», готова до переїзду житлова площа. Мається на увазі, що забудовник виконає всі без винятку ремонтні роботи, а також встановить сантехніку. Плюси готової квартири в новобудові:

 • переїхати можна відразу, що особливо важливо для тих, хто винаймає житло – пряма та істотна економія коштів;
 • ремонт може виявитися в цілому дешевше, ніж якщо робити все самим – забудовник закуповує оздоблювальні матеріали оптом, роботи йдуть потоком;
 • солідні будівельні компанії дають гарантію на оздоблювальні роботи – запитати з забудовника простіше, ніж домагатися виправлення помилок від бригади шабашників.

Мінуси:

 • підсумок ремонту може вам не зовсім сподобатися – шпалери бляклі або занадто яскраві, плитка на кухонному фартусі не та, що хотілося б та так далі;
 • забудовник може заощадити та використовувати обробку низької якості, встановити дешеву сантехніку, яку незабаром доведеться міняти;
 • під шпалерами, фарбою та плиткою складніше побачити можливі проблеми, які можуть проявитися з часом.

Кому підійде варіант з обробкою

В першу чергу, розберімось з тими категоріями клієнтів, яким варіант з обробкою підходить найбільше. Придбати таку квартиру вам варто, якщо:

 • Ви хочете заощадити. Нерідко виявляється, що забудовник набуває оздоблювальні матеріали оптом, а значить – зі значною знижкою. Цим варто скористатися, якщо ви хочете домогтися істотної економії.
 • Ви не маєте часу. Робити ремонт досить довго та клопітно, навіть якщо ви використовуєте послуги бригади будівельників. В цьому випадку обробка від забудовника виявляється оптимальним рішенням.

Зверніть увагу на те, що замовляти такі послуги можна тільки в разі, якщо ви повністю довіряєте певній компанії та вже знаєте, що взяті на себе зобов’язання вона виконує на високому рівні якості.

Від чого залежить якість обробки

А тепер варто звернути увагу на те, від чого буде залежати кінцевий рівень та якість проведеної обробки, а також приділити увагу основним проблемам покупки такої квартири. Потрібно розуміти, що якість обробки завжди залежить від класу житла та від свідомості забудовника. Існує реальна можливість, що компанія заощадить буквально на всьому та ваші шпалери стануть відвалюватися вже через кілька місяців після заїзду – такі випадки є і вони показові.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *